خانه

محصولات

صدور کارت

نمایندگان

نمایندگان

پشتیبانی

بلاگ

درخواست همکاری

تماس با ما

درباره ما

درباره ما

حضور و غیاب علم و صنعت | درباره ما

معرفي شركت علم و صنعت

شروع و هدف از فعاليت شركت
شركت كامپيوتري علم و صنعت در سال 1371 با هدف فعاليت در زمينه  طراحي و توليد سيستمهاي  كنترلي شامل سخت افزار و نرم افزارهاي  مربوطه تاسيس گرديده است .در راستاي هدف تعيين شده شركت علم و صنعت با تلاش فراوان توانسته است  در زمره اولين توليد و عرضه كنندگان سيستم هاي كنترل حضور و غياب پرسنل در كشور قرارگيرد و سهم قابل توجهي از بازار اين فن آوري را به خود اختصاص دهد . اين سيستمها همگام با تكنولوژي روز دنيا در ايران توليد ميگردد و شركت افتخار دارد که هزاران سازمان ، شركت ، موسسه ، وزارتخانه ، كارخانجات بزرگ و كوچك صنعتي ، بيمارستانها ، هتل ها و …… را تحت پوشش محصولات و خدمات ارائه شده خود قرار داده است.
در حال حاضر شركت پس از حضور چندین باره و مستمر در نمايشگاه هاي معتبر بين المللي همچون Gitex (دبي امارات) ،  Cebit (هانوفر آلمان) ، Cebit (استانبول تركيه) ، Klik Expo (تیرانا آلبانی) نسبت به عرضه محصولات خود در كشورهاي ديگر نيز تلاش مستمري را آغاز نموده كه خوشبختانه موفق به صادرات محصولات خود به 16 کشور دنیا از قبیل  كشورهاي آلمان ، ایتالیا ،امارات ، سوريه،لبنان،افغانستان،عراق ، پاكستان،يمن ،زامبیا ، سنگال ، نیجریه ، غنا و ... گرديده است وبا توجه به موفقیت در اخذ نشان استاندارد اروپا (CE) به عنوان تنها تولید کننده دارای این نشان دورنماي گسترش بازارهاي جهاني براي محصولات خود را بسيار روشن می بیند.

ساختار شركت
شركت علم و صنعت داراي 8 بخش اصلي با وظايف مشخصه زير مي باشد :
1) تحقيق و توسعه سیستمها  : اين بخش با در اختيار داشتن كادري متخصص و مجرب در زمينه طراحي سخت افزار و نرم افزارهای مربوطه و با استفاده از تجهيزات مدرن وظيفه طراحي سيستم هاي جديد  را عهده دار مي باشد.جهت ارتقاءدانش فنی پرسنل بخش فوق همواره از آخرین دستاوردهای ارائه شده در نمایشگاههای جهانی استفاده می گردد.
2) بخش نرم افزار : در اين بخش كارشناسان نرم افزاري شركت با استفاده از آخرین متد تولید نرم افزار نسبت به تهیه نرم افزارهاي  مورد نیاز و مکمل سیستمهای تولید شده  اقدام مي نمايند .
3) بخش سخت افزار : این بخش توليد سيستم هاي طراحي شده را با استفاده از بهترين قطعات موجودانجام داده وبا رعایت مراحل متعددکنترل کیفیت نسبت به تولید دستگاههای سخت افزاری اقدام می نمایند.
4) بخش فروش : این بخش در جهت معرفي محصولات توليدي و ارائه آن به بازارهاي داخلي و خارجي اقدام مينمايد. به این منظور اطلاع رسانی دقیق و صحیح به مشتریان از اهداف اصلی بخش می باشد ، همچنین دو واحد تحت عناوین تحقیق و توسعه بازار و سرپرستی امور نمایندگان در این بخش فعالیت می کنند که به ترتیب وظیفه زمینه سازی ورود محصولات جدید به سبد محصولات و نظارت بر عملكرد نمايندگان اين شركت درسراسرایران را به عهده دارند .
5) پشتیبانی : جهت دستیابی به رضايت مشتريان از عملكرد سيستم هاي خريداري شده و استفاده بهينه از كليه قابليتهاي موجود  اين بخش وظيفه نصب ، راه اندازي ، ارائه آموزش و خدمات گارانتي را عهده دار مي باشد.
6) صدور كارت : توليد و آماده سازي انواع كارتهاي پرسنلي ، شناسائي ، حضور و غياب در انواع گوناگون از وظایف بخش فوق مي باشد . همچنین راه اندازی و آموزش استفاده از انواع دستگاه های چاپ کارت PVC از فعالیتهای دیگر این بخش می باشد .
7) بازرگانی خارجی : این بخش وظیفه تامین مایحتاج سخت افزاری و نرم افزاری بخشهای تولیدی و تحقیقاتی شرکت از طریق منابع خارجی ، اقدام به بازاریابی و صدور محصولات به بازارهای جهانی و برگزاری نمایشگاه های خارج از کشور را به عهده دارد .
8) اداری مالی  :  هدایت سیستمهای خزانه ، خرید ، فروش و انبار به همراه ارائه گزارش های مالی بر عهده کارشناسان این بخش می باشد . همچنین اداره امور اداری و پرسنلی مجموعه نیز از دیگر وظایف این بخش است .

عملكرد شركت
در حال حاضر بیش از 25000 شركت ، سازمان ، موسسه ، اداره ، كارخانه ، كارگاههاي كوچك و بزرگ توليدي از استفاده کنندگان سيستم هاي ارائه شده اين شركت مي باشند كه در اقصي نقاط كشور با طيف هاي مختلف كاري از 5 نفر تا 15000 نفر با شرايط و ضوابط تعريف شده مشغول بهره برداري از محصولات شركت مي باشند .

پشتیبانی
كسب رضايت استفاده كنندگان و استفاده بهينه از سيستم های ارائه شده از اهداف مهم این شرکت می باشد .در اين راستا بخش پشتیبانی اين شركت با در اختيار داشتن کادر فني مناسب و به صورت كاملأ فعال آماده ارائه خدمات تعريف شده با شعار مشتري مداري مي باشد .

خدمات گارانتي
كليه محصولات اين شركت داراي خدمات گارانتي ( 1 يا 2 ساله ) و خدمات پشتيباني10  ساله مي باشند كه براي هر محصول برگه گارانتي  در اختيار استفاده كننده قرار مي گيرد. تمامي موارد گارانتي به صراحت در برگه گارانتی  قيد گرديده و بديهي است پس از اتمام گارانتي ارائه خدمات با عقد قرارداد پشتيباني و يا به صورت موردي تداوم خواهد داشت .

صدور و چاپ كارت
در صورت نياز خريداران به كارتهاي حضوروغیاب وکارتهای ویژه جهت كنترل تردد و يا شناسائي پرسنل , بخش صدور كارت اين شركت با در اختيار داشتن آتليه طراحي و چاپگرهاي ويژه مي تواند ارائه دهنده انواع كارتهاي PVC تك لايه با کیفیت مناسب  باشد .

تیز تبلیغاتی شرکت علم و صنعت

نمایشگاه الکامپ 95

نظرات (0)

نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

نظر خود را به عنوان مهمان ثبت کنید. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره شرکت علم و صنعت

شركت كامپیوتری علم و صنعت در سال 1371 با هدف فعالیت در زمینه طراحی و تولید سیستمهای كنترلی شامل سخت افزار و نرم افزارهای مربوطه تاسیس گردیده است .در راستای هدف تعیین شده شركت علم و صنعت با تلاش فراوان توانسته است در زمره اولین تولید کنندگان دستگاه های کنترل تردد و حضور و غیاب قرار گیرد.

تماس با ما

دفتر مرکزی: تهران، خیابان فاطمی، خیابان پروین اعتصامی، پلاک 3
تلفن: 84336-021
نمابر: 88961203-021
ایمیل: info@elmosanat.com

علم و صنعت را دنبال کنید