آرشیو اخبار

سوالات متداول Wintasسوالات متداول Winkart

ایجاد و انتخاب سال

1- نحوه انجام عملیات ایجاد سال جدید به چه صورت می باشد؟

- از منوی سیستم گزینه ایجاد سال سیستم را انتخاب کنید ، سپس در پنجره باز شده سال جدید را وارد میکنید بعد از آن گزینه ثبت را کلیک میکنیم ، سپس از منوی سیستم گزینه انتخاب سال سیستم ، سال جدید را انتخاب می کنیم.

2- زمانی که سال جاری نرم افزار صحیح باشد ولی در زمان باز کردن نرم افزار پیغام ایجاد سال جدید را میدهد چه باید کرد ؟

نرم افزار را بسته به محیط رجیستری ویندوز مراجعه میکنید ، در قسمت run ویندوز ، عبارت regedit را تایپ کنید و وارد رجیستری شوید .در شاخه :

HKEY_CURREBT_USER \SOFTWARE\ELMOSANAT\WINTAS ، نرم افزار WINTAS را با راست کلیک پاک کنید و از محیط رجیستری خارج شوید.سپس نرم افزار را باز کنید و سال جاری سیستم را به سال فعلی تغییر دهید و تمامی بانک های اطلاعاتی را انتخاب کرده ، سپس گزینه تایید را کلیک نمایید.

سوالات متداول | دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت

ارتباط و تخلیه دستگاه

1- به چه دلیل هنگام تخلیه ، نام پرسنل ناشناس نمایش داده میشود؟

- در صورتی که تخلیه دستگاه قبل از تعاریف اطلاعات پرسنلی در نرم افزار انجام گیرد و کارتهای تخلیه شده ازدستگاه ،داخل نرم افزار به فردی نسبت داده نشده باشد. - شماره کارت یا شماره اثر انگشت برای پرسنل اشتباه ثبت شده باشد . - پرسنل غیر فعال باشد ( از منوی تعاریف ، گزینه اطلاعات پرسنلی)

2- نحوه ارتباط با دستگاه به چه صورت میباشد؟ (تست خط ارتباطی)

از منوی سیستم گزینه ویژگی های ارتباط با ساعت را انتخاب نمایید ، در پنجره مشخصات ارتباط با ساعت ، وارد تب پیشرفته شوید و نوع ارتباط را انتخاب نمایید(حالت مستقیم با پورت com و حالت شبکه با تنظیم ip ) ، سپس در تب پیشرفته شناسایی ساعت را کلیک کرده ، پس از کمی تامل ، در صورتی که ارتباط با دستگاه برقرار باشد ، ساعت شناسایی می شود ( دقت فرمایید در قسمت "نحوه جستجو" ، مدل ساعت حضور و غیاب خود را درست انتخاب نمایید. )

سوالات متداول | دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت

3- چرا پس از تخلیه ، ورود و خروج ها هر کدام در یک سطر جداگانه نمایش داده می شود؟

چینش ورود و خروج وابسته به تقویم کاری است و با توجه به پایان روز شما در تقویم مرتب می شود. لذا مشکل در تقویم کاری است (مراجعه به CD آموزشی ، قسمت تعریف تقویم)

4- در صورتی که پس از تخلیه اطلاعات ورود و خروج ها به هر دلیلی پاک شود امکان بازیابی آن به چه صورت میباشد؟

از منوی عملیات گزینه ارتباط با ساعت ، خواندن از فایل را کلیک کرده ، سپس در پنجره باز شده به مسیر نصب برنامه مراجعه کرده و فایل TRT .DAT را انتخاب کرده و open را می زنیم ، سپس دکمه تخلیه را زده ، بازه تاریخی مورد نظر را وارد میکنیم و پس از تایید ، ورود و خروج های قبلی بازیابی میشود ( در صورت نبود فایل TRT ، جهت بازیابی اطلاعات از حافظه دستگاه ، با شرکت هماهنگ فرمایید)

تعاریف و ورود اطلاعات

1- تفاوت گروه کاری با تقویم کاری در چیست؟

در تقویم کاری ساعت شروع و پایان کار و اضافه کاری مشخص می شود اما در گروه کاری قوانین حاکم بر آن مثل حداقل اضافه کارهای صبح و بعد از ظهر ، تاخیر یا تعجیل مجاز و.. مشخص می شود ، هر فرد حتما باید به یک گروه کاری و هر گروه کاری (چنانچه ساعتی نباشد )حتما باید به یک تقویم مرتبط شود. تعاریف مربوط به گروه کاری و تقویم از منوی عملیات امکان پذیر می باشد.

2- در صورت فراموشی پرسنل برای ثبت ورود و خروج خود ، کاربر نرم افزار چگونه می تواند ورود و خروج را به صورت دستی وارد کند؟

از طریق منوی عملیات -->ورود و خروج --> فردی --> انتخاب فرد و وارد کردن ساعت ورود یا خروج ثبت نشده

3- چرا هنگام ثبت برگه مرخصی یا ماموریت پیغام زیر را نمایش می دهد و پس از تایید رکورد قابل مشاهده نمی باشد؟

"رکورد جاری در بازه قابل رویت نیست. در صورت ثبت رکورد جاری از محدوده قابل رویت خارج خواهد شد. آیا رکورد ثبت شود؟ "

رکورد برای شما ذخیره می شود ولی چون محدوده تاریخ که در بالای پنجره نمایش میدهد با محدوده مرخصی یا ماموریت ثبت شده یکی نیست ، لذا پس از ذخیره رکورد به شما نمایش داده نمی شود ، که با تغییر تاریخ بالای فرم می توانید رکورد مورد نظر را مشاهده نمایید.

گزارشگیری و محاسبات

 1- نحوه نمایش کارکرد پرسنل (گزارش گیری ) به چه صورت می باشد؟ (چرا بلافاصله پس از تخلیه امکان گزارش گیری وجود ندارد)

بعد از تخلیه دستگاه ( و در صورت لزوم ثبت برگه های مرخصی و ماموریت ) ، قبل از گرفتن گزارش حتما ابتدا باید محاسبه کارکرد روزانه سپس محاسبه کارکرد ماهانه یا دوره ای را از منوی عملیات انجام دهید ، چنانچه خطای محاسبه داشته باشید پیغام مناسب می دهد که حتما باید خطاهای محاسبه برطرف شود و مجدد محاسبه انجام شود ، و زمانی که محاسبه با موفقیت انجام شد در انتها از منوی گزارشات ، می توانید گزارش دلخواه را مشاهده نمایید. بنابر این دقت فرمایید برای اعمال آخرین تغییرات در گزارش ، حتما باید محاسبه کارکرد را مجددا انجام دهید.

2- در حالتی که در تقویم اضافه کار مجاز تعریف نشده اما در گزارشات اضافه کار را مجاز نشان می دهد دلیل چیست؟

این زمانی اتفاق می افتد که در گروه های کاری گزینه " نیاز به مجوز اضافه کار : ندارد " تنظیم شود ، هنگام گزارش گیری در صورتی که حتی در تقویم محدوده اضافه کار مجاز تعریف نکرده باشیم در صورت حضور زودتر از شروع کار یا بیشتر از پایان کار ، اضافه کار مجاز محاسبه می شود ، در واقع بدون نیاز به مجوز اضافه کار تمامی اضافه کار ها ، مجاز محاسبه می شود.

3- دلایل محاسبه نشدن مرخصی برای روزی که مرخصی ثبت شده چه می باشد؟

اولویت در سیستم ، حضور فرد (داشتن ورود و خروج ) می باشد در صورتی که در بازه مرخصی ثبت شده ، فرد ورود و خروج داشته باشد در گزارشات ، برگه مرخصی نمایش داده نمی شود . به مثال زیر توجه نمایید: فرد ساعت 10 تا 12 مرخصی رفته است و مرخصی خود را روی دستگاه ثبت نکرده ،کاربر نرم افزار باید به صورت دستی ورود و خروج این فرد را به صورت زیر تبدیل کند : (در صورتی که شروع کار ساعت 8 و پایان کار ساعت 16 باشد)

8:00ورود و 10:00 خروج 12:00ورود و 16:00 خروج و در نهایت در فرم مربوط به ثبت مرخصی برگه فرد را 10:00 تا 12:00 ثبت نماید.

4- در صورتی که برگه جدید وارد و یا ورود و خروجی اصلاح می شود اما در گزارشات اعمال نمی شود دلیل چیست؟

تمامی تغییرات یا ثبت برگه جدید تا زمانی که محاسبه کارکرد انجام نشده در گزارشات نشان داده نمی شود ( مرحله محاسبه کارکرد روزانه و ماهانه یا دوره ای حتما قبل از گرقتن گزارش باید انجام شود)

5- در صورتی که فردی ورود صبح نداشته باشد و ساعت 10 از دکمه مرخصی ( یا ماموریت ) استفاده کرده و از شرکت خارج شده است چرا مرخصی ( یا ماموریت ) را از اول صبح محاسبه میکند؟

وقتی شما دکمه مرخصی ( یا ماموریت ) را بر روی دستگاه می زنید و انگشت خود را ثبت می کنید دستگاه در حین تخلیه و ثبت  برگ مرخصی ( یا ماموریت ) ، بررسی می کند اگر قبل از زمان فعلی ورودی نداشته باشید ، مرخصی ( یا ماموریت ) را از ابتدای ساعت کاری لحاظ می کند.

تهیه نسخه پشتیبان

 1- قبل از جابه جایی نرم افزار یا تعویض مجدد ویندوز لازم است چه کاری انجام شود ؟

همیشه سعی کنید که قبل از حذف برنامه از آن نسخه پشتیبان تهیه و بعد اقدام به حذف نمایید. از منوی سیستم گزینه پشتیبانی را انتخاب نموده پس از تعیین مسیر مورد نظر ، گزینه تایید را کلیک نمایید . در مسیر انتخابی فایلی با پسوند Zip به صورت فشرده ذخیره می گردد.

تعاریف اولیه

1- درویژگی های عمومی مربوط به گروه کاری ، در قسمت تعیین ورود و خروج ها، تفاوت بین کاملا هوشمند و نیمه هوشمند در چیست؟

در نیمه هوشمند به ترتیب ثبت ساعت روی دستگاه ، ورود و خروج ها را تشخیص میدهد(به عنوان مثال اولین رکورد ورود و دومین رکورد خروج) ، ولی در حالت کاملا هوشمند براساس تقویم کاری تعریف شده توسط کاربر و پارامترهای سیستم (منوی سیستم > پارامتر های سیستم > تب ویژه) مرتب می گردد.

سوالات متداول | دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت

2- هنگام حذف یک قسمت از بخش قسمتها پیغام این قسمت در حکمی استفاده شده است. نمایش داده می شود، علت آن چیست؟(منوی اطلاعات پایه > قسمتها )

اگر قسمت مورد نظر در بخش احکام کاری برای یکی از پرسنل مورد استفاده قرار گرفته شده باشد، امکان حذف آن قسمت وجود ندارد. ابتدا باید در احکام کاری ، انتساب قسمت مورد نظر، از تمامی پرسنل برداشته شود ، سپس اقدام به حذف آن کرد ، توجه فرمایید که این کار برای تمام سال ها باید انجام شود.

3 - چرا در اختصاص شیفت ماهانه ، افراد شیفتکار نمایش داده نمی شوند ؟(منوی اطلاعات پایه > اختصاص شیفت ماهانه)

برای پرسنل شیفتکار ابتدا باید در احکام کاری ، گزینه شیفت کار قدیم را تیک زده و گروه کاری الگو را انتخاب نمایید، دقت فرمایید که حتما گروه کاری الگو از نوع شیفتکار انتخاب شده باشد.

سوالات متداول | دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت

4- برای تعریف یک مرخصی با شرایط زیر چه کاری را باید انجام داد؟

از سهمیه مرخصی سالیانه کم نشود ولی به ازای استفاده از آن مرخصی، از روز های با حقوق فرد کسر گردد در منوی اطلاعات پایه،انواع مرخصی ، مرخصی مورد نظر خود را در حالت ویرایش باز کنید سپس تیک استحقاقی سالیانه را برداشته و تیک بدون حقوق را بزنید.

5- در صورتی که نیاز باشد ، ماموریت در روز های تعطیل محاسبه نشود، چه کاری باید انجام دهیم؟

در منوی اطلاعات پایه در فرم مربوط به انواع ماموریت، روی ماموریت مورد نظر خود دوبار کلیک کرده تا فرم مربوطه باز شود ،سپس تیک تعطیلات بین ماموریت محسوب نشوند را بزنید.

6- برای محاسبه نشدن زمان ناهار در غیبت ، چه کاری باید انجام داد ؟

از منوی اطلاعات پایه ، گروه کاری مورد نظر را باز کرده و در تب بخشودگی ها ، در قسمت مدت صرف غذا تیک مدت صرف غذا از غیبت کسر گردد را بزنید.

پرسنل و احکام کاری

 1- نحوی تعریف پرسنل جدید در سیستم وینکارت به چه صورت میباشد ؟

از منوی پرسنل روی معرفی پرسنل کلیک کرده تا فرم مربوطه باز شود ، روی دکمه "اضافه" کلیک کرده تا سطر جدید باز شود ، سپس شماره پرسنلی ، نام و نام خانوادگی را وارد کرده و در نهایت دکمه تایید را بزنید.

سوالات متداول | دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت

2- تاریخ استخدام چه تاثیری روی گزارش افراد دارد؟

تاریخ استخدام که مبنای گزارش دهی برای پرسنل می باشد به صورت پیش فرض تاریخ ثبت پرسنل داخل نرم افزار در نظر گرفته می شود(با درج تاریخ استخدام گزارش گیری برای پرسنل فقط از تاریخ ثبت شده به بعد امکان پذیر است)، چنانچه قصد تغییر این تاریخ را دارید ، از منوی پرسنل گزینه مشخصات شغلی را کلیک کرده و پس از انتخاب پرسنل مورد نظر تاریخ استخدام را ویرایش نمایید.بنابراین زمانی که فرد ورود و خروج دارد اما پس از محاسبه ، گزارش برای تاریخ های قبل تر نشان نمی دهد ، باید تاریخ استخدام را به زمانی که ورود و خروج داخل سیستم ثبت شده ، تغییر دهیم.

3- حکم چیست و نحوه کاربرد آن به چه صورت می باشد؟

حکم یعنی مدت زمانی که یک پرسنل ، در بازه زمانی مشخص ، در یک گروه کاری با شماره کارت منحصر به فرد مشغول به کار باشد.( در نرم افزار وینکارت بر اساس نوع دستگاه حضور و غیاب شماره کارت میتواند شماره اثر انگشت یا شماره ی نسبت داده شده به چهره باشد.) بنابراین، تاریخ شروع حکم و پایان حکم را برای تمامی پرسنل از ابتدا تا انتهای سال در نظر گرفته می شود وتاریخ استخدام را زمان ورود فرد به مجموعه در نظر میگیریم. چناچه فرد به دلیل تغییر گروه کاری یا شماره کارت یا قسمت کاری ، نیازمند حکم های بعدی باشد ، باید تاریخ حکم دوم را از زمان تغییر حکم در نظر گرفت. تعریف حکم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تمامی محاسبات و گزارش گیری وابسته به حکم فرد می باشد، بنابر این مرحله بعد از ثبت پرسنل ، تعریف حداقل یک حکم کاری برای فرد می باشد. (دقت فرمایید تعیین قسمت کاری در حکم (تعیین چارت سازمانی) تنها زمانی که از وبکارت استفاده می شود ضروری است).

سوالات متداول | دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت


4- تاریخ خاتمه خدمت در کدام قسمت و به چه منظور باید ثبت شود؟

در منوی پرسنل گزینه مشخصات شغلی را کلیک کرده ، و در فرم باز شده تاریخ خاتمه خدمت را وارد نمایید ، این کار به منظور اعلام خاتمه خدمت پرسنل (ترک کار) و عدم گزارشگیری از تاریخ درج شده به بعد می باشد (با انجام این کار ، فرد مورد نظر در تمامی فرمهای مربوط به "انتخاب افراد" ، با انتخاب گزینه "شاغلین" ، از لیست انتخاب خارج می گردد.

ساعت

 1- درمنوی ساعت در فرم انتخاب پارامترهای ساعت ، پروتکل مربوط به تعریف ساعت را چه باید انتخاب کرد؟

برای انتخاب پروتکل باید از مدل دستگاه حضور و غیاب مجموعه مطلع باشید، چنانچه دستگاه ST-Pro و یا ST_2000 باشد پروتکل RS_485 تنظیم می¬شود ، چنانچه دستگاه، تشخیص چهره باشد، با تنظیم نوع ساعت بر روی گزینه ST-Face ، دیگر نیازی به تنظیم پروتکل نمی باشد ، اگر دستگاهی به غیر از موارد ذکر شده باشد، پروتکل را Hdlc انتخاب می نماییم.

2- تنظیمIP کدام ساعت ها با نرم افزار Tibbo انجام می شود؟

تنها تنظیم IP دستگاه ST-Pro و ST_2000 با برنامه Tibbo انجام می شود ، در باقی دستگاه ها تنظیمات IP داخل منوی ساعت حضور و غیاب مجموعه انجام می گیرد.

3- دلیل نمایش علامت سوال (عدم قطعیت) در فرم انتقال جامع چیست؟

دلیل می تواند یکی از موارد زیر باشد: - عدم تعریف پرسنل (شماره کارت ناشناس) - عدم تعریف و انتساب حکم به پرسنل - عدم تطابق شماره کارت تعریف شده در حکم با شماره ثبت شده روی دستگاه - در صورتی که تعیین ورود و خروج در گروه کاری از نوع کاملا هوشمند باشد و اگر سیستم به طور قطعی نتواند ورود یا خروج را تشخیص دهد بصورت علامت سوال نمایش می دهد.

4- به چه دلیل در تب مرخصی / ماموریت در فرم انتقال جامع پس از اینکه تیک آماده سازی از ساعت زده شده و آماده سازی را کلیک میکنیم ، مرخصی / ماموریت ساعتی ثبت شده روی دستگاه ، به داخل نرم افزار منتقل نمی شود؟

باید دقت فرمایید که در فرم مربوط به پارامتر های سیستم (در منوی سیستم ) تیک گزینه " از کلید های ساعت استفاده شود؟" در حالت انتخاب باشد، همچنین در منوی ساعت ، تعریف کلید های ساعت ، تیک مربوط به مرخصی / ماموریت زده شده و نوع مرخصی/ ماموریت ساعتی انتخاب شود.

عملیات

 1-چگونه میتوان ورود و خروج یک شخص خاص را اصلاح یا به صورت دستی ثبت کرد؟

ابتدا به منوی عملیات رفته سپس گزینه اطلاعات ورود و خروج شخص خاص را انتخاب میکنیم ، فرد مورد نظر را از لیست پرسنل انتخاب کرده ، تاریخ مورد نظر را در قسمت "محدوه تاریخ" وارد میکنیم و دکمه اعمال فیلتر ها را کلیک میکنیم ، در قسمت لیست ورود و خروجهای فرد انتخاب شده ، اطلاعات مربوط به ورود و خروج نمایش داده می شود که در صورت لزوم میتوان اصلاح کرد ( با هرگونه تغییر ، گزینه مغایرت رکورد مورد نظر، به حالت بله نمایش داده می شود)، همچنین میتوان با کلیک روی دکمه اضافه ، رکورد جدید ثبت نماییم.

2-چگونه می توان اطلاعات دستگاه که بر روی فلش تخلیه شده ، به نرم افزار انتقال داد؟

با رفتن به منوی عملیات و انتخاب گزینه دریافت اطلاعات از حافظه جانبی(Flash) ،میتوانیم اطلاعات تخلیه شده را به نرم افزار انتقال دهیم.

3- برای محاسبه مانده مرخصی پرسنل از طریق نرم افزار چه مراحلی باید انجام شود؟

ابتدا باید در پارامترهای سیستم ( از منوی سیستم )، مشخص شود که محاسبات مانده مرخصی از چه ماه یا دوره ای توسط نرم افزار انجام شود. می توانیم با تعیین مقدار اولیه برای مانده مرخصی پرسنل، محاسبات مانده مرخصی توسط نرم افزار را در ادامه محاسبات قبلی خود لحاظ نماییم. (که برای این کار از منوی عملیات و گزینه مانده مرخصی از سال قبل استفاده می کنیم.) در ضمن باید سهمیه مرخصی هر گروه کاری نیز مشخص شود. برای این کار از طریق منوی عملیات و گزینه گروه های کاری در سربرگ ویژگیهای عمومی مقدار سهمیه مرخصی استحقاقی در ماه، برای آن گروه کاری مشخص میشود. از همین طریق میتوانیم مقدار مرخصی قابل انتقال به سال و ماه بعد را نیز مشخص نماییم. با انجام عملیات فوق در صورتیکه محاسبه کارکرد از ابتدای سال تا پایان ماه/ دوره مورد نظر انجام شده باشد میتوانیم از منوی گزارشات و انتخاب گزینه گزارش مانده مرخصی، برای ماه / دوره مورد نظر گزارش مانده مرخصی افراد را بگیریم. (در صورتی که ماه / دوره تمام نشده باشد باید محاسبه و گزارش مانده مرخصی را تا پایان ماه / دوره قبل در نظر گرفت)

محاسبات و گزارش

 1- محاسبه کارکرد چگونه انجام می شود؟

ابتدا باید محاسبه کارکرد روزانه انجام شود ، برای انجام محاسبه کارکرد روزانه از منوی عملیات محاسبه کارکرد روزانه انتخاب شود ، در فرم باز شده ، افراد یا فرد مورد نظر را انتخاب میکنیم در قسمت محدوده تاریخ که به رنگ قرمز می باشد، بازه تاریخ مورد نظر را وارد میکنیم ، سپس دکمه تائید را میزنیم . برای محاسبه کارکرد ماهانه یا دوره ای طبق روال محاسبه کارکرد روزانه ،بعد از انتخاب فرد یا افراد ، دوره یا ماه مورد نظر را وارد میکنیم و بعد تائید را میزنیم. (دقت فرمایید چنانچه محاسبه کارکرد ، دوره ای می باشد باید از منوی سیستم گزینه پارامترهای سیستم ، شروع و پایان دوره را مشخص نمایید)

2- نحوه گرفتن گزارش کارکرد روزانه پرسنل به چه صورت می باشد؟

بعد از انجام محاسبه کارکرد روزانه ، از منوی گزارشات، گزینه کارکرد پرسنل روزانه را انتخاب می نماییم، در قسمت بالای فرم باز شده ، بازه تاریخی مورد نظر را وارد می کنیم( در قسمت ترتیب و گروه می توانیم نحوه نمایش گزارش را تغییر دهیم)، سپس دکمه بروز درآوری لیست را کلیک کرده و پس از آن دکمه گزارش چاپی را کلیک می کنیم.

3- در گزارشات ، دلیل محاسبه نکردن مرخصی ساعتی و نمایش غیبت به جای آن ، پس از محاسبه کارکرد چیست؟

در گروه کاری ، سربرگ جریمه ها، قسمت "شرایط محسوب شدن غیبت در یک روز" تیک گزینه "مرخصی استحقاقی ساعتی " زده شده و در جای خالی عددی کمتر از زمان مرخصی رفته شده درج شده است ، چون مقدار مرخصی بیشتر از عدد درج شده است ، برای آن روز غیبت در نظر گرفته می شود.

سوالات متداول | دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت

4- دلیل نمایش غیبت برای روز تعطیل پرسنل چیست؟

شروع و پایان کار در زمان تعریف تقویم خالی نشده است ، لذا سیستم روز تعطیل را به عنوان کار اجباری در نظر می گیرد و در صورت نداشتن ورود و خروج آن روز را غیبت در نظر میگیرد ، بنا براین دقت فرمایید زمان تعریف روزهای کاری در تقویم ، برای روز های تعطیل شروع و پایان کار درج نشده باشد.

5- با وجود اینکه در قسمت ویژگیهای انواع ماموریت، گزینه "تعطیلات بین ماموریت محسوب شوند" انتخاب شده است، همچنان در گزارشات، برخی از روزهای تعطیل جزء ماموریت محاسبه نمی شود. دلیل چیست؟

اگر در تقویم کاری، فیلد تعطیلات یک روز از نوع "تعطیل توافقی" انتخاب شده باشد، آن روز جزء ماموریت محاسبه نمی شود و فقط تعطیلات رسمی بین ماموریت ، جزء ماموریت محاسبه خواهد شد.

نظرات (152)

 1. جاوید

باسلام
اداره ی ما تازه به سیستم حضور و غیاب winkart متصل شده
میخاستم بدونم جزوه ای وجود داره یا ویدئویی ک بشه ازش استفاده کرد و کامل باشه تو قسمتای مختلف توضیح داده باشه ک ما باید از ابتدا قسمت های مختلف و چیکار کنیم..«

با سلام و روز بخیر

جهت یادگیری نرم افزار وینکارت ، به دلیل گستردگی فرم ها و تنظیمات ، حتما کاربر باید دوره های آموزشی آن را سپری کند و امکان آموزش آن از این طریق و یا حتی تلفن وجود ندارد . تمامی فرم های وینکارت دکمه راهنما دارند که با کلیلک کردن روی آن توضیحات مربوط به آن بخش را مشاهده می فرمایید. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید

 1. دوستی

سلام روز شما بخیر
یک سوال بابت دستگاه های st-face 710 داشتم چطور میتونم تنظیمات dst رو ست کنم که ساعت اتوماتیک یک ساعت جلو برود
این تاریخ و 1/1 و 1/2 تنظیم کردم نشد به میلادی ام تنظیم کردم نشد 4 تا دستگاه داریم یکی از این دستگاه ها که الگوریتمش قدیدی تره با تنظیم 1/2 به راحتی انجام شد

 1. آزاده

با سلام و وقت بخیر در هنگام محاسبه کارکرد با خطای Nat a valid bookmark مواجه شدم لطفا راهنمایی بفرمائید.

با سلام
لطفا جهت بررسی پیغام خطا و کنترل نسخه برنامه خود با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
با تشکر

 1. هما رحیم

سلام وقت بخیر
در هنگام تعریف شیفت کاری اررور Invild length parameter passed to the LEFT or SUBSTRING funcion نمایش داده می شود. برای رفع آن چه کاری باید انجام دهیم؟

با سلام وروز بخیر
لطفا جهت بررسی این پیام با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

 1. دبیرستان فضیلت

سلام
در برنامه winkart ، هنگام ایجاد سال جدید(98) خطا رمز ورود اشتباه است را دریافت می کنم. در صورتی که رمز ورود هنگام ورود به برنامه درست می باشد.
ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید.

با سلام وروز بخیر
لطفا رمز ورود به برنامه را به 1 تغییر دهید . پس از اتمام عملیات ایجاد سال آن را مجدد به رمز دلخواه تغییر دهیید. در صورتی که نتیجه نگرفتید با شماره 84336 داخلی 3 تماس حاصل فرمایید.
موفق باشید.

 1. محمدمحمودی نسب

با سلام واحترام
در ادامه سوال قبلی
آیا فقط در دستگاه های مدل st-pro قابلیت ردیابی(پشتیبان گیری) ازاثر انگشت های تعریف شده وحذف شده وجودندارد یا در تمام دستگاههای ساخت شرکت علم وصنعت به همین شکل می باشد؟
وسوال دوم:
در دستگاههای مدل st-pro آیا امکان تشخیص این موضوع که ورود وخروج ثبت شده به واسطه ثبت اثرانگشت بوده ویا ثبت از طریق کارت، وجود دارد یاخیر؟اگر وجوددارد با نرم افزار wintas قابل مشاهده است یا نیاز به نرم افزار دیگری دارد؟
با تشکر

در هیچ مدل از دستگاه ها این قابلت وجود ندارد .
امکان تشخیص اینکه ورود خروج به واسطه کارت بوده و یا اثر انگشت نیز وجود ندارد..

 1. محمد محمودی نسب

با سلام
دستگاه ما st-pro هست.من ادمین سیستم هستم. برای حدود 9ماه تا1سال دستگاه رمز ورود به تنظیمات نداشت.آیا این امکان وجوددارد که متوجه شوم در این مدت که دستگاه رمز نداشته، اثرانگشت جدیدی دردستگاه تعریف ویا حذف شده است؟برای فهمیدن این موضوع به نرم افزار خاصی غیر از wintas نیاز است یاخیر؟ جدیدا روی دستگاه رمز گذاشتم.

با سلام و روز بخیر
امکان چک کردن این مورد وجود ندارد.

 1. موسی

با سلام و خسته نباشید. دستگاه من مدل st-pro هست. می خواستم بدونم این مدل قابلیت اتصال به راهبند یا گیت کنترل تردد را دارد؟

با سلام و روز بخیر

این قابلیت در شرایط خاص وجود دارد ، لطفا جهت آگاهی از شرایط آن با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.
موفق باشید

با سلام و روز بخیر
لطفا سوال خود را با ذکر نام نرم افزار و دستگاه خریداری شده به صورت واضح تر بیان نمایید.
با تشکر

 1. آموزشکده سما لار

سلام . آموزشکده ما چندین ساله با دستگاه حضور و غیاب ST-Pro کار میکنه همراه با نرم افزار wintas
از امسال بخش مدارس رو راه اندازی کردیم که می بایست یکی از دستگاهها رو اونجا نصب کنیم .
مشکلی که هست اینه که معلمای مدارس ساعت یکسانی برای حضور ندارند و در روزهای متفاوت و ساعات مختلف ایام هفته مشغول به کارند.
چطور میشه این ساعات رو تعریف کرد که برای معلمها در گزارش گیری غیبت یا کسر کار محسوب نشه . آیا چنین تعریفی امکانش هست ؟
ممنون

با سلام و روز بخیر
جهت بررسی موردی که مطرح فرمودید لازم است با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید

 1. سیما

با درود
هنگام محاسبه روزانه در نرم افزار Winkart خطای "یک نفر در فرم است" رویت می شود، لطفا راهنمایی فرمایید.
با سپاس

با سلام و روز بخیر

برنامه را یکبار ببندید ، هنگام ورود به سیستم کاربر مدیر سیستم را انتخاب نمایید و( بازسازی جداول و ایندکس ها) یا (کارهای ویژه )را انتخاب نمایید و فرمهای بعدی را تایید نمایید.
در صورت اینکه مشکل برطرف نشد با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
موفق باشید.

 1. فراقی

با سلام
در نرم افزار winkart ، دربخش گزارشات و هنگام گزارش گیری، برای بعضی از افراد در یک دوره یکماهه گزارشات ورود و خروج را ناقص می آورد این در حالی است که در بخش عملیات/ ورود و خروج شخص خاص، ساعت های ورود و خروج را به درستی نشان می دهد. علتش چیه؟

با سلام و روز بخیر

قبل از گزارشگیری حتما محاسبه کارکرد روزانه و سپس محاسبه کارکرد ماه مورد نظر را انجام دهید و در صورت دیدن پیغام خطا ، حتما موارد اعلام شده را اصلاح و مجدد هر دو نوع محاسبه کارکرد را انجام دهید.
در صورتیکه موارد فوق را انجام داده و به نتیجه نرسیده اید ، لطفا با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید.

 1. علی

با سلام و احترام ما دستگاه st-pro داریم و از نرم افزار winkart استفاده می کنیم لطف میفرمایید که تنظیمات و تعغییر ساعت از طریق نرم افزار چگونه هستش؟ ممنون میشم

با سلام و روز بخیر

داخل نرم افزار وینکارت ، در منوی ساعت گزینه تست خط ارتباطی و تنظیم ساعت را کلیک میکنیم - در فرم باز شده ، بررسی را کلیک کرده تا تست خط ارتباطی را چک نماییم . در صورت برقراری ارتباط با ساعت میتوانید ساعت و تاریخ روی دستگاه را تغییر دهید.

موفق باشید.

 1. زهرا بردستانی

سلام . برنامه حضور و غیاب من حذف شده حالا که نصبش کردم موقع تخلیه پیام می ده که خطا در باز بودن دریچه و خط ارتباطیش که چک می کنم می نویسه قطع چیکارش کنم

با سلام و روز بخیر

با توجه به تنوع در نرم افزار ها و سخت افزارهای تولید شده شرکت و نوع ارتباط با دستگاه ، تنظیمات متفاوتی باید برای هرکدام چک شود. جهت رفع مشکل لطفا با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید.

 1. مهدی سلیمی

با سلام و عرض ادب . سیستم حضور و غیاب ما st - pro می باشد .یکی از پرسنل ما اثر انگشتش در سیستم ثبت نمی شود . برای ایشان کارت خام تهیه کرده ام . لطفا نحوه فعال سازی را برای اینجانب مرقوم می فرمایید . با تشکر

با سلام و روز بخیر

جهت استفاده از کارت فوق کافی است شماره کارت را برای ایشان در نرم افزار در تعریف پرسنل یا احکام کاری (بسته به نوع نرم افزار) وارد نمایید. هنگام تخلیه این شماره کارت بنام ایشان تخلیه میشود. جهت آگاهی از شماره کارت کد شده ، کافی است کارت را جلوی ساعت حضور و غیاب گرفته و عدد نمایش داده شده در صفحه نمایش ساعت را یادداشت نموده و در نرم افزار وارد نمایید.

موفق باشید.

 1. مریم

سلام من اشتباها اول تخلیه کردم بعد اسامی پرسنل را وارد کردم
آلان چکار کنم ؟

با سلام و روز بخیر
بسته به نوع نرم افزار تنظیمات متفاوت می باشد ، لطفا با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

موفق باشید.

 1. علی

سلام نحوه ی تنظیم ساعت در دستگاه st-pro چگونه میباشد با تشکر

با سلام و روز بخیر

با فشردن دکمه setup روی دستگاه وارد منو شده و گزینه 1 را فشار می دهیم. سپس مجدد گزینه 1را فشار داده و ساعت روی دستگاه را تنظیم میکنیم و دکمه Enter را میزنیم. در صورت مشاهده ورود رمز روی منو ، رمزی که از قبل روی آن تنظیم کرده اید را وارد نمایید. در صورت فراموشی رمز با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید

 1. امین

با عرض اىب و احترام
من يه دستگاه ST-2000 دارم و میخوام کارت فردی که از سیستم خارج شده رو به نفر جدید بدهم چگونه باید شماره پرسنلی کارت رو تغییر بدم

با سلام و روز بخیر
این تنظیمات در نرم افزار حضور و غیابی که روی سیستم شما نصب میباشد انجام پذیر است. که بسته به نوع نرم افزار ، مراحل انجام کار آن متفاوت میباشد. لطفا جهت انجام کار با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید

 1. بابایی

سلام . خسته نباشید. شرکت ما دستگاه st - pro اثر انگشتی شرکت علم و صنعت را استفاده مس کند. آیا امکان نصب یک دستگاه پرینتر حرارتی چاپ فیش به این دستگاه هست که وقتی پرسنل اثر انگشت ورود ثبت می کنند به صورت خودکار بن غذا نیز برایشان چاپ گردد./ ممنون

با سلام و روز بخیر

درحال حاضر این امکان وجود ندارد، اما در صورتی که تمایل دارید ازدستگاه همزمان با 2 عملکرد فوق استفاده نمایید ، درخواست خود را به واحد فروش اعلام نمایدد.

با تشکر

 1. مهران آقا محمدی

سلام لطفا نحوه کم کردن صدای دستگاه . ویا حذف صدا را در دستگاه مدل st pro توضیح دهید ...متشکرم

با سلام و روز بخیر

در این مدل از دستگاه امکان حذف صدا وجود ندارد.

موفق باشید

 1. علی

سلام.مدل دستگاه ما st pro میباشد و نرم افزار wintas روی دو تا سیستم نشده.آیا پس از تخلیه دستگاه روی یکی از سیستم ها.همون اطلاعات قابل تخلیه روی سیستم دیگری که برنامه win tas روش نصب شده نیز امکان پذیر هست

با سلام و روز بخیر

دستگاه فقط یکبار امکان تخلیه دارد و در صورت نیاز به تخلیه مجدد ، باید آن را جهت بازیابی اطلاعات به شرکت ارسال نمایید که این کار با هزینه می باشد.

موفق باشید

 1. وردست زاده

سلام خسته نباشید
چطور گزارش غیبت ماهیانه بگیریم ( در یک صفحه )
وقتی کسی ورود یا خروج ناقص دارد اون رو غیبت نشون میده ، هدفم از گزارشگیری غیبت پرسنل رفع این مشکل است
ممنون میشم راهنمائیم کنید باشتکر

با سلام
لطفا جهت نحوه گزارشگیری با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید.

 1. ارمان محمدی

سلام نحوه ی پاک کردن حافظه دستگاه به طور دستی به چه صورت میباشد مدل دستگاه st proهست ممنون

با سلام
به دلیل اهمیت موضوع لطفا با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. درخواست های مربوط به حافظه دستگاه و رمز عبور و.. نیاز به کنترل از سوی واحد پشتیبانی دارد.

با تشکر

 1. samsivangroup

سلام وقتتون بخیر
ببخشید ما از دستگاه win tas fingerprint st-pro استفاده می کنیم، چطور میتونیم برای خود دستگاه (نه نرم افزار) رمز بگذاریم که هر کسی نتونه ساعتش رو تغییر بده؟
گ

با سلام و روز بخیر
از منوی برنامه (دکمه Setup) عدد 6 و سپس عدد 1 را میزنیم . در صفحه نمایش داده شده رمز مورد نظر را را وارد و تایید می کنیم.

موفق باشید.

 1. الهه

سلام در قسمت ارتباط با ساعت گزینه شناسایی ساعت چرا فایل st-pro ver 2.80 نشان نمیده در صورتی که Ip , همه چیز درسته

با سلام و روز بخیر

با توجه به نیاز چک کردن تنظیمات دستگاه و ماژول شبکه آن ، لطفا با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید.

 1. pouria

با سلام

زمانی که سایت webkart را باز می کنیم خطای زیر را میدهد:

اطلاعات فایل مجوز برنامه با شناسه سیستم مطابقت ندارد لطفا مرورگر خود را ببندید و دوباره وارد شوید
راهنمایی فرمایید

Version : 93.04 beta 6.0

با سلام و روز بخیر
این مشکل در ارتباط با سرویس قفل و فعال سازی برنامه می باشد ، به دلیل نیاز بودن به چک کردن تنظیمات سیستم ، لطفا با کارشناسان پشتیبانی تمای حاصل فرمایید.

موفق باشید

 1. آرمان محمدی

سلام و خسته نباشید

گاهی اوغات پیش میاد که پرسنل ما هنگام ورود یا خروج یادشون میره که انگشت بزنن یا به علت نبودن برق امکان انگشت زدن وجود نداره چطوره میشه در برنامه win tas
ساعت ورود و خروج را تغییر داد که در خروجی فایلی هم که میگیریم ثبت شده باشد؟

با سلام و روز بخیر

اگر منظور از فایل ، فایل مربوط به تخلیه دستگاه میباشد این کار امکان پذیر نیست. جهت ثبت ورود و خروج به صورت دستی از منوی عملیات گزینه ورود و خروج فردی یا روزانه اقدام نمایید.

موفق باشید.

 1. احسان

با سلام من دستگاه st-2000 دارم 2 تا سوال دارم
1- ایا این دستگاه سی دی راهانداز داره
2-اگه سی دی راه انداز داره از کجا باید تهیه کنم ایا توی سایت شما وجود دارهباتشکر

با سلام و روز بخیر
جهت استفاده از دستگاه باید نرم افزار های مربوط به حضور و غیاب را ، که امکان تخلیه دستگاه را دارد از شرکت تهیه بفرمایید. در صورتی که تا کنون نرم افزاری خریداری نکرده اید با شماره 84336 داخلی 2 کارشناسان فروش و در صورتی که از قبل نرم افزار را خریداری کرده اید جهت در یافت سی دی مجدد با داخل 3 پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید

 1. خلیل

سلام ما یک دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت از نوعST-PRo داریم میخوام بدونم چطوری میشه دستگاه رو به سیستم کامپیوتر وصل کنم آیا امکانش هست

با سلام و روز بخیر
با توجه به تنوع نوع درگاه ارتباطی بین کامپیوتر و دستگاه لطفا با شماره 84336 داخلی 3 تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید

 1. یوسفی

سلام سوال من در مورد دستگاه کارت خان مدل st-2000 میباشد. امکان اتصال دستگاه به ویندوز 10 امکان پذیر نمیباشد و سیستم عامل پورت ورودی USB رو شناسایی نمیکند ولی همین دستگاه به ویندوز 7 به راحتی متصل میشود از کارشناس درخواست راهنمایی برای رفع مشکلم رو دارم با تشکر

با سلام و روز بخیر
درایور پورت USB برای هر ویندوزی متقاوت است و باید آن را جدا گانه نصب نمایید. برای دریافت فایل مربوطه در صورتی که مبدل را از شرکت علم و صنعت خریده اید از لینک https://www.elmosanat.com/file.html?folder=tools گزینه نرم افزار تبدیل پورت سریال به USB را دانلود نمایید و یا با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است جهت ویندوز 10 میتوانید از مبدل مربوط به ویندوز 8 نیز استفاده نمایید.

موفق باشید

 1. محمد

با سلام واحترام
ما یک دستگاه انگشت زنی مدل ST-Proداریم الان به مشکل برخوردیم برق که میره خاموش میشه لحظه خاموش دستگاه ولتاژباطری تا 4vمیرسه کلید روشن خاموش قطع که می کنیم 9vنشان میده مشکل از چی میتونه باشه با این که باطریش عوض می کنیم با این مشکل داریم
باوصل برق acخروجی 12vوخروجی پل دیودی 14vمی باشد

با سلام و روز بخیر

جهت بررسی ورفع مشکل ، لطفا دستگاه به واحد تعمیرات شرکت ارسال نمایید.

 1. امیر

سلام
وققتتون بخیر
من فایل آموزشی در خصوص تنظیمات Webkart را از کجا میتوانم دانلود کنم.

مشکل کنونی این است که چطوری می توان ساختار رو تغییر داد برای مثال تعریف یک مدیر و مدیرانی که باید زیر مجمومعه آن باشند.و به نحوی تعریف کارمندان و وصل شدن به مدیر مربوطه ؟

با سلام و روز بخیر

جهت پاسخ به این سوال به دلیل داشتن جنبه آموزشی و عدم امکان توضیحات مربوطه از این طریق ، لطفا با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

با تشکر

 1. صمدی

سلام من شخصی رو معرفی کردم هنگام گزارش گیری هیچ کارکردی براش ثبت نشده لطفا راهنمایی کنید مدل wintas

با سلام و روز بخیر
جهت یادگیری نحوه گزارشگیری با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل فرمایید و یا به فبلم آموزشی از مسیر https://www.elmosanat.com/file.html?folder=helps تحت عنوان دریافت MultiMedia آموزشی نرم افزار Wintas مراجعه نمایید.

موفق باشید

 1. موسوی

با سلام و احترام
ببخشید حداقل زمان خروج و ورود چقدر باید باشه تا توی دستگاه ثبت بشه،مثلا من 22:00 شب از شرکت خارج شدم و خروج زدم، اگه کاری پیش بیاد من حداقل چند دقیقه بعد از خروج میتونم ورود بزنم که توی دستگاه ثبت بشه؟ممنون

با سلام و روز بخیر
این مورد بستگی به تنظیمات فاصله زمانی دو کارت یکسان در دستگاه و نرم افزار مورد استفاده دارد که بسته به نوع دستگاه تنظیمات آن متفاوت می باشد.
جهت راهنمایی تنظیمات با شماره 84336 داخلی 3 کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید.

 1. محسن

از سیستم وب کارت میخوام استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید که چطور راه اندازیش کنم

با توجه به اینکه این نرم افزار دارای قفل نرم افزاری است لطفا جهت نصب و راه اندازی آن با واحد پشتیبانی شماره تماس 84336 داخلی 3 تماس گرفته و از همکاران مستقر در واحد تماسها راهنمایی بگیرید. در ضمن اگر شما نرم افزار را همراه با سرویس نصب و راه اندازی و آموزش خریداری کرده اید این کار به صورت خودکار با تماس از سوی همکاران واحد پشتیبانی انجام خواهد شد.

 1. فقیه

با سلام
بنده نرم افزار وین کارت نسخه 9701beta4 رو به همراه sql server2008r2 و lockservice96.0.1 x32 بر روی ویندوز 10 نصب کردم.
از طرفی لایسنس من هم اینترنتیه و قفل سخت افزاری نمی خواد.
وقتی می خوام وارد وین کارت بشم خطای ارتباط با سرویس قفل رو میده.
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید...

با سلام و روز بخیر

پیغام فوق زمانی نمایش داده میشود که نرم افزار بخواهد با سرویس قفل ارتباط برقرار کند ولی به دلایلی چون استاپ بودن سرویس قفل ، عدم دسترسی کاربر به فایل های برنامه ، عدم ارتباط شبکه و .. این ارتباط امکان پذیر نیست .لطفا جهت رفع مشکل با شماره 84336 داخلی3 پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

با تشکر

 1. yataf

باسلام و عرض ادب
بنده بعد از چندماه می خواهم از برنامه wintas استفاده کنم اما رمز را که می زنم قبول نمی کند تا چند مرتبه می توان رمز اشتباه زد؟

با سلام و روز بخیر

در برنامه وینتس محدودیت در وارد کردن رمز وجود ندارد ، اما در صورت فراموشی رمز ورود، باید درخواست خود را از طریق یک نامه سربرگ دار با مهر و امضا برای شرکت ارسال نمایید و سپس با راهنمایی کارشناسان پشتیبانی رمز را بازیابی نمایید.

موفق باشید

 1. سیدعلی دانشگر

باسلام واحترام
ما از دستگاه wintas استفاده می کنیم پس از انتخاب سال97 و تعریف تقویم جدید متاسفانه اطلاعات پرسنلی قابل مشاهده نمی باشد و وقتی سال96 را انتخاب می کنیم اطلاعات پرسنلی را می بینیم لطفا راهنمایی فرمایید چگونه میتوان این مشکل را حل نمود.09177423581 تلفن تماس

با سلام و روز بخیر

این مشکل زمانی به وجود می آید که ایجاد سال 97 را زودتر از زمان موعد انجام داده باشید به عنوان مثال زمانی که مشتریان سال 96 را ایجاد می نمایند سال 97 را نیز همان موقع ایجاد میکنند و بعد اقدام به تعریف پرسنل مینمایند که این مورد باعث میشود پرسنل در سال 97 نمایش داده نشود ، حتما باید زمانی که سال 96 پایان می یابد سال 97 را ایجاد نمایند تا اطلاعات کامل به سال بعد منتقل شود.
برای بررسی مشکل فوق و رفع مشکل لطفا با شماره 84336 داخلی3 کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید.

 1. حمیده خرم فر

با سلام و احترام
من برنامه WinTas را نصب کردم ولی موقعی که میخواهم اجرایش کنم این ارور را میدهد
خطای ارتباط با سرویس
لطفا راهنمایی کنید

با سلام و روز بخیر
جهت رفع پیغام فوق ، فایل WinTas.ini را از مسیر نصب برنامه با فایل notepad باز کنید و در قسمت type عدد 3 و در قسمت Address = 127.0.0.1 را وارد نمایید. جهت راهنمایی کامل تر با شماره 84336 داخلی 3 واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
موفق باشید.

 1. زندیه

با سلام و خسته نباشید بنده از نرم افزار وینکارت برای تخلیه اطلاعات استفاده میکنم الان وقتی میخواهم سال مالی جدید را ایجاد کنم با ارور عدم وجود دایرکتوری سال جدید مواجه میشم میخواستم راهنماییم کنید

با سلام و روز بخیر

ایجاد سال جدید بر اساس فایل کانفیگ Winkart.ini که در مسیر نصب برنامه موجود است انجام می شود ، اگر این فایل را با Notepad باز کنید در قسمت Dir مسیر مورد نظر جهت ساخت بانک اطلاعاتی تنظیم می شود، که حتما باید با آدرس صحیح پر شود . جهت اطلاعات کامل تر لطفا با شماره 84336 داخلی3 واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید.

 1. افسانه پنجمی

سلام وقتتون بخیر
از قسمت گزارشات / آماده سازی فایل حقوق ودستمزد رو میزنم اما فایلی که آماده میشه خالیه لطفا راهنمایی بفرمائید.

با سلام و روز بخیر

یکی از دلایلی که باعث میشود فایل حقوق و دستمزد محتوی اطلاعاتی نباشد عدم انجام محاسبه کارکرد می باشد . در واقع بازه تاریخی و فرد مورد نظر را ابتدا محاسبه کارکرد انجام داده و سپس گزارش کارکرد را از منوی گزارشات بگیرید تا از خروجی مورد نظر اطمینان حاصل نمایید ، سپس اقدام به آماده سازی فایل حقوق و دستمزد نمایید . در صورتی که به نتیجه نرسیدید لطفا با شماره 84336 داخلی3 واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید.

 1. امیر

سلام
چند روز از فروردین ماه ساعت ورود و خروج جابجا شده است . برای همه پرسنل. چه کاری میتوانیم انجام دهیم . وینکارت و وب کارت داریم .
ممنون

با سلام و روز بخیر

امکان بررسی این مشکل از طریق تلفن و یا ریموت میسر می باشد .لطفا با شماره 84336 داخلی3 واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

موفق باشید.

 1. حیدری

با سلام.
بنده ویندوز سیستمی که نرم افزار رو روی اون نصب کرده بودم عوض کردم حالا نرم افزار رو اجرا که میکنم پیغام میده "عدم ارتباط با سرویس قفل" در صورتی که سرویسشم start هست.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با سلام و روز بخیر

امکان بررسی این مشکل از طریق تلفن و یا ریموت میسر می باشد .لطفا با شماره 84336 داخلی3 واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

موفق باشید.

 1. مهدی

سلام
وقت بخیر
1.سوال دارم
در نرم افزار webkart آیا امکان دسترسی یکنفر غیر از ادمین اصلی برای ثبت مرخصی افرادی خاص وجود دارد.
به این منظور که یک کاربر به تنهایی بتواند مرخصی چندین پرسنلی که دسترسی به شبکه ندارند را ثبت کند؟
ممنون

با سلام و روز بخیر

جهت ثبت مرخصی یا ماموریت در وبکارت ، هر فرد از طریق کارتابل خود میتواند اقدام نماید. در صورتی که برخی از افراد امکان ثبت مرخصی ندارند مدیر سیستم وینکارت میتواند برگه های مربوطه را ثبت نماید. لطفا جهت اطلاع از انجام کار با شماره 84336 داخلی3 واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید.

 1. داود

سلام خسته نباشید. از اول سال 97 سال مالی دستگاه رو تعغیردادم و یک بار تخلیه کردم. بعد اون یک هفته میشه باز نکردم. الان هرچی میزنم میگه رمز اشتباه هس چیکار کنم؟ممنون میشم جواب بدین واجبه

با سلام و روز بخیر

با توجه به حساسیت این مورد و نکات امنیتی اطلاعات مشتریان جهت دریافت رمز ، درخواست خود را در قالب نامه سربرگدار شرکت با مهر و امضا ، برای شرکت علم و صنعت به شماره 84336 داخلی 6 فکس نموده سپس با شماره 84336 داخلی3 واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

موفق باشید

 1. حمیدرضا دبیری

با سلام و احترام
من دستگاه st-pro دارم متاسفانه یکسالی مورد استفاده نبوده و الان کاتالوگ و راهنمایی نداره که من بتونم دستگاهو راه بندازم
امکان داره راهنمایی بفرمایید در صورت مشاهده پیغام هیچ بانک اطلاعاتی پیدا نشد چه اقدامی باید صورت بگیره؟
سپاس

با سلام و روز بخیر

این پیغام مربوط به ارتباط برنامه با بانک اطلاعاتی می باشد . لطفا جهت رفع این مشکل با شماره 84336 داخلی3 واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

موفق باشید

 1. کریمی

با سلام ، چند روزی هست که از ابتدای سال جدید کاربران webkart نمی توانند وارد پروفایل خود شوند و پیغام " لطفا پایگاه داده را بروز رسانی کنید " می بینند ، لطفا بررسی بفرمایید

با سلام و روز بخیر

این پیغام زمانی مشاهده میشود که بعد از ایجاد سال در برنامه winkart ، به روز رسانی پایگاه داده را در برنامه webkart کلیک نکرده باشید. لطفا جهت رفع این مشکل با شماره 84336 داخلی3 واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

موفق باشید

 1. خضری

سلام و روز به خیر

یه سوال داشتم دستگاه ما ST-shine هست ، سال جدید رو به درستی تعریف کردیم و کلیه پارمترهای سال تعریف شده اما پروفایل هیچیک از افراد قابل دسترسی نیست و بالای صفحه ورود به پروفایل پیغام می دهد "لطفا عملیات به روز رسانی پایگاه داده را انجام دهید." ، لطفا راهنمایی بفرمایید

با سلام و روز بخیر

این پیغام زمانی مشاهده میشود که بعد از ایجاد سال در برنامه winkart ، به روز رسانی پایگاه داده را در برنامه webkart کلیک نکرده باشید. لطفا جهت رفع این مشکل با شماره 84336 داخلی3 واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

موفق باشید

 1. قراویز

با سلام بعد از تخلیه وقتی شروع به محاسبه میکنم وسط محاسبه هنگ میکنه و بصورت ناقص از نرم افزار بیرون میاد و خطای پیغام خطا تحت عنوان "فرد دیگری در این فرم است" نمایش داده میشود که یکبار از برنامه خارج شده و در فرم لاگین پس از انتخاب مدیر سیستم و وارد کردن رمز ورود از combo box پایین آن فرم گزینه بازسازی جداول و ایندکس ها را انتخاب کرده و پس از آن ادامه با مسولیت کاربر را زده درست میشود ولی باز هنگام محاسبه گیر میکنه لطفا علت و راه حل رو بزارید

با سلام و روز بخیر

این مشکل از طریق دسترسی به دیتابیس شما قابل حل می باشد لطفا جهت اطلاع از انجام کار با شماره 84336 داخلی3 واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

موفق باشید

 1. hamed

سلام،خسته نباشید
در سال جدید تعریف شده زمان تهیه گزارش کارکرد روزانه پیغام "روز کاری تعریف نشده است" مشاهده میشود،نحوه رفع مشکل چگونه است؟

با سلام و روز بخیر

جهت رفع این مشکل باید روزهای کاری را در تقویم تعریف نمایید لطفا جهت اطلاع از انجام کار با شماره 84336 داخلی3 واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

موفق باشید

نظری برای این مطلب ثبت نشده است
بارگذاری بیشتر ...

نظر خود را اضافه کنید.

نظر خود را به عنوان مهمان ثبت کنید. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره شرکت علم و صنعت

شركت كامپیوتری علم و صنعت در سال 1371 با هدف فعالیت در زمینه طراحی و تولید سیستم های كنترلی شامل سخت افزار و نرم افزارهای مربوطه تاسیس گردیده است .در راستای هدف تعیین شده شركت علم و صنعت با تلاش فراوان توانسته است در زمره اولین تولید کنندگان دستگاه های کنترل تردد و حضور و غیاب قرار گیرد.

تماس با ما

دفتر مرکزی: تهران، خیابان فاطمی، خیابان پروین اعتصامی، پلاک 3
تلفن: 84336-021
نمابر: 88961203-021
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید