درخواست همکاری با شرکت علم و صنعت

درخواست همکاری

شرکت علم و صنعت دارای 8 بخش اصلی با وظایف مشخصه زیر می باشد :

1) تحقیق و توسعه سیستم ها: این بخش با در اختیار داشتن کادری متخصص و مجرب در زمینه طراحی سخت افزار و نرم افزار های مربوطه و با استفاده از تجهیزات مدرن وظیفه طراحی سیستم های جدید را عهده دار می باشد. جهت ارتقاء دانش فنی پرسنل بخش فوق همواره از آخرین دستاورد های ارائه شده در نمایشگاه های جهانی استفاده می گردد.

2) بخش نرم افزار: در این بخش کارشناسان نرم افزاری شرکت با استفاده از آخرین متد تولید نرم افزار نسبت به تهیه نرم افزارهای مورد نیاز و مکمل سیستم های تولید شده اقدام می نمایند .

3) بخش سخت افزار: این بخش تولید سیستم های طراحی شده را با استفاده از بهترین قطعات موجود انجام داده و با رعایت مراحل متعدد کنترل کیفیت نسبت به تولید دستگاه های سخت افزاری اقدام می نمایند.

4) بخش فروش: این بخش در جهت معرفی محصولات تولیدی و ارائه آن به بازارهای داخلی و خارجی اقدام می نماید. به این منظور اطلاع رسانی دقیق و صحیح به مشتریان از اهداف اصلی بخش می باشد، همچنین دو واحد تحت عناوین تحقیق و توسعه بازار و سرپرستی امور نمایندگان در این بخش فعالیت می کنند که به ترتیب وظیفه زمینه سازی ورود محصولات جدید به سبد محصولات و نظارت بر عملکرد نمایندگان این شرکت درسراسر ایران را به عهده دارند .

5) پشتیبانی: جهت دستیابی به رضایت مشتریان از عملکرد سیستم های خریداری شده و استفاده بهینه از کلیه قابلیت های موجود این بخش وظیفه نصب، راه اندازی، ارائه آموزش و خدمات گارانتی را عهده دار می باشد.

6) صدور کارت: تولید و آماده سازی انواع کارت های پرسنلی، شناسائی، حضور و غیاب در انواع گوناگون از وظایف بخش فوق می باشد. همچنین راه اندازی و آموزش استفاده از انواع دستگاه های چاپ کارت PVC از فعالیتهای دیگر این بخش می باشد .

7) بازرگانی خارجی: این بخش وظیفه تأمین مایحتاج سخت افزاری و نرم افزاری بخش های تولیدی و تحقیقاتی شرکت از طریق منابع خارجی، اقدام به بازاریابی و صدور محصولات به بازارهای جهانی و برگزاری نمایشگاه های خارج از کشور را به عهده دارد .

8) اداری مالی: هدایت سیستم های خزانه، خرید، فروش و انبار به همراه ارائه گزارش های مالی بر عهده کارشناسان این بخش می باشد. همچنین اداره امور اداری و پرسنلی مجموعه نیز از دیگر وظایف این بخش است.

فرم درخواست همکاری با شرکت علم و صنعت

آخرین سابقه شغلی

ارسال فایل رزومه *

Maximum file size: 5MB