پشتیبانی مشتریان یکی از مهم ترین پارامترها یا شاید بتوان گفت اساسی ترین عامل در جذب و حفظ مشتری قلمداد می شود.

شرکت علم و صنعت این افتخار را دارد که گواهینامه رتبه 1 شورای عالی انفورماتیک در بخش پشتیبانی  همچنین رتبه 2 تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری  را کسب نموده است .

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما برای همکاری با شرکت علم و صنعت نوید ، این شرکت در جهت پاسخگویی موثر به نیازها و جلب رضایت و خوشنودی مشتریان خود از زبده‌ ترین و کارآزموده ‌ترین کارشناسان استفاده نموده و تمام تلاش خود را برای برطرف ساختن سریع و پاسخ به موقع به نیارها در زمینه سیستم های حضور و غیاب  انجام خواهند داد.

هدف ما

هدف ما در بخش پشتیبانی این است، شما نباید هیچ دغدغه فنی یا پشتیبانی نسبت به سیستم حضور و غیاب خود را  داشته باشید.‌

هر زمان احساس نیاز کردید کافی است با ما تماس بگیرید در اسرع وقت پاسخ شما توسط تیم ما داده خواهد شد و نیاز شما بر طرف خواهد گردید و در صورتی که نیاز به همراهی و یا آموزش حضوری داشته باشید این شرکت به نحوی شرایط را آماده کرده است که بتواند در اولین فرصت و کوتاه ترین زمان کارشناس خود را به محل شما اعزام کند و یا به صورت ریموت ( آنلاین ) تمامی خدمات پشتیبانی مشتریان خود را در سیستم های حضوروغیاب برطرف سازد.

پشتیبانی

شرکت علم و صنعت در راستای جلب رضایت مشتریان عملیات پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری سیستم های حضور و غیاب را به روشهای زیر انجام میدهد که به صورت مختصر در مورد انواع آن توضیحاتی را شرح میدهیم .

پشتیبانی تلفنی :

ارائه خدمات تلفنی یکی از ابتدایی ترین روشهای حمایت از مشتریان میباشد که در این مدل همکاران ما برای پشتیبانی سیستم حضور و غیاب بر اساس ساعتهای تعیین شده آماده پاسخگویی تلفنی برای رفع نیاز سیستم حضورو غیاب سازمانها میباشند فقط کافی است تلفن خود را بردارید و با شماره 84336-021 تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی  از طریق ریموت :

در این نوع پشتیبانی سیستمهای حضوروغیاب ، مشتریان بعد از برقراری تماس با شرکت علم و صنعت نیاز خود را مطرح نموده و در صورتی که  این درخواست به صورت تلفنی برطرف نگردید بعد از هماهنگیهای انجام شده با مشتری ، پرسنل واحد پشتیبانی شرکت از طریق ریموت اقدام به برطرف کردن مشکل سیستم حضوروغیاب می نمایند.

پشتیبانی

به صورت قراردادی :

این روش یکی از بهترین و مناسبترین انواع پشتیبانی میباشد که مشتری بر اساس نوع سیستم حضور و غیابی که در اختیار دارد با شرکت علم و صنعت قرارداد ی با مدت مشخص منعقد میکند و شرکت تعهدات تعریف شده ای دارد که در زمان قرارداد باید به آن تعهدات عمل نماید که شامل اقدام اختصاصی ، اعزام سریع نیرو، بروزرسانی نرم افزار و … میباشد.

پشتیبانی حضوری :

در این روش اگر نیازهای سیستم حضور و غیاب به صورت تلفنی یا ریموتی برطرف نشد براساس درخواست مشتری و زمانبندی اعلام شده از طرف شرکت ، کارشناس شرکت علم و صنعت به محل مشتری مراجعه نموده و نیازها و مشکلات مربوط به سیستم حضور و غیاب را به صورت حضوری برطرف میسازند.

پشتیبانی از طریق تیکت :

این روش در واقع در دسترس ترین نوع پشتیبانی سیستم حضور و غیاب میباشد که سازمانها و شرکتها میتوانند بعد از ثبت نام در سایت علم و صنعت و از طریق ثبت تیکت ، درخواست های مربوط به سیستم خود را مطرح نمایند و کارشناسان شرکت در سریعترین زمان ممکن پاسخ تیکت را به مشتری ارسال مینمایند.

شرکت علم و صنعت این اطمینان را می‌دهد که تیم کارشناسان پشتیبانی همیشه در کنار شما خواهند بود.

برای مشاهده سایر راه‌های ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.