نرم افزارهای شرکت علم و صنعت را بیشتر بشناسید

در سالیان اخیر و با توجه به قوانین گوناگون ادارات، حضور و غیاب پرسنل سازمانها و شرکت های کوچک و بزرگ دغدغه اصلی کارفرمایان و همچنین بخش ادرای یا منابع انسانی هر سازمانی شده است .

در واقع وجود نرم افزارهای مناسب حضور و غیاب باعث میشود هر سازمانی به راحتی و با دقت کامل بتواند پرسنل مجموعه خود را کنترل نماید و همچنین انتظار بهترین بهره وری و کارایی را از پرسنل خود داشته باشد .شرکت علم و صنعت نیز با توجه به نیاز روز بازار به سیستم های حضور و غیاب اقدام به طراحی و تولید سخت افزار و نرم افزارهای متنوع حضور و غیاب نموده است که قصد داریم در این مقاله نرم افزارهای شرکت علم و صنعت را خدمتتان معرفی نماییم .

نرم افزارهای شرکت علم و صنعت

 نرم افزار حضور و غیاب  Wintas

برنامه وین تس (  Wintas  )   یکی از اولین نر م افزارهای طراحی شده در شرکت علم و صنعت میباشد که به مرحله بهره برداری رسید . این نرم افزار در سال 1376 با نام تس (  Tas ) و در محیط DOS طراحی گردید که در زمان خود امکانات بسیار جالبی را در سیستم حضور و غیاب در اختیار کاربران قرار میداد و بعد از قدیمی شدن محیط DOS و با پیشرفت تکنولوژی برنامه حضور و غیاب برای محیط ویندوزی طراحی گردید و نام  وین تس (  Wintas ) بر روی آن قرار داده شد .

زبان برنامه نویسی در این برنامه دلفی ( Delfhi  )  و همچنین بانک اطلاعاتی برنامه ابتدا اکسس و بعد از آن به Mysql  تبدیل گردید.این نرم افزار حضور و غیاب به صورت تک کاربره میباشد و امکان نصب بر روی یک کامپیوتر را دارد .

کار کردن با این نرم افزار حضور و غیاب با توجه به محیط بسیار جذاب و ساده نرم افزار خیلی راحت میباشد و شما به عنوان کاربر سیستم میتواند با کمترین داده و فقط با اتصال یک دستگاه حضور و غیاب کارکرد حضور و غیاب پرسنل را مشاهده کنید .

البته این مورد هم باید ذکر شود که این نرم افزار برای محیطهای کاری کوچک با پرسنل محدود مناسب میباشد که میخواهند گزارش مقادیر کسر کار – اضافه کار – کارکرد ماهانه و روزانه – مرخصی استفاده شده و ساعتهای ماموریت پرسنل را داشته باشند ، قابل استفاده میباشد .

نرم افزارهای شرکت علم و صنعت

نرم افزار حضور و غیاب Winkart

نرم افزار  حضور و غیاب وینکارت (  Winkart ) دیگر برنامه طراحی شده در زمینه حضور و غیاب  توسط شرکت علم و صنعت میباشد که تولید و روانه بازار گردید .

این نرم افزار نیز در ابتدا با نام کارت و در محیط تحت Dos  در سال 1372 طراحی شد که امکانات بیشتری نسبت به برنامه تس (  Tas  ) در اختیار کاربران قرار میداد و با توجه به سرعت بالای کار با نرم افزار رضایت بسیاری از سازمانها و شرکتها را در بر داشته  . جالب است بدانید این نرم افزارحضور و غیاب در محیط DOS  حتی در سال 1399 در برخی از شرکتها نصب میباشد و شرکت علم و صنعت پشتیبانی آن را نیز بر عهده دارد .

نرم افزار حضور و غیاب وینکارت (  Winkart ) با زبان دلفی طراحی شده است و دیتا بیس آن Sql  میباشد .این نرم افزار به صورت سرور و کلاینت بوده و کاربران مختلفی میتوانند با توجه به دسترسی اعمال شده به آنها در محیط نرم افزار کارکنند . نرم افزار حضور و غیاب وینکارت قابلیتهای زیادی دارد که خدمتتان معرفی میگردد.

این نرم افزار برای شرکتها و سازمانهای بزرگ و کوچک که میخواهند جزییات بیشتری از  اطلاعات حضور و غیاب پرسنل خود را همراه با کمترین هزینه  در اختیار داشته باشند مناسب میباشد . همچنین این نرم افزار در نسخه بیمارستانی نیز قابل ارائه میباشد که میتواند شیفتهای نامنظم و پیچیده جهت حضور و غیاب پرسنل بیما رستانها یا کارخانه هایی  که دارای این نوع گروه کاری هستند به راحتی کنترل نماید .

نرم افزار حضور و غیاب وینکارت شامل امکانات و ابزارکهای دیگری نیز میباشد که خدمتتان به صورت مختصر معرفی میشوند.

پنل تحت وب Webkart

این ابزارک که به صورت تحت وب میباشد به پرسنل این امکان را میدهد که بتوانند وضیعت حضوروغیاب خود را به صورت آنلاین پیگیری نمایند . پرسنل میتوانند در این پنل ورود و خروج خود را مشاهده نمایند و نواقص حضور و غیاب خود را به مدیران درخواست داده و همچنین پیگیر روند درخواستهای خود باشند.

از دیگر امکانات این پنل ، در خواست مرخصی – درخواست ماموریت – درخواست ورود و خروج و درخواست مجوز اضافه کاری میباشد . در سمت دیگر این پنل تحت وب، مدیران میباشند که میتوانند به راحتی حضورو غیاب پرسنل خود را کنترل نمایند و همچنین درخواستهای مربوط به پرسنل را مشاهده نموده و نسبت به تایید یا رد درخواستها اقدام نمایند.

ضمنا مدیران در این پنل میتوانند گزارشات کامل و ساده از حضور و غیاب پرسنل خود را داشته باشند و بدون وابستگی به اپراتور یا ادمین سیستم بتوانند وضعیت حضور – عدم حضور – کارکرد روزانه و کارکرد ماهانه پرسنل خود را در اختیار داشته باشند .

در این نرم افزار میشود قوانین مر بوط به حضوروغیاب را تنظیم نمود تا برخی از کنترلها جهت تردد پرسنل به صورت اتوماتیک توسط خود نرم افزار انجام شود مانند کنترل مانده مرخصی – تعداد مرخصی در روز ، دوره و سال ، کنترل ماموریتها و غیره .

نرم افزارهای شرکت علم و صنعت

نرم افزار تخلیه آنلاین Winservice

به صورت کلی وطیفه این ابزارک که به صورت یک سرویس ویندوزی میباشد تخلیه دستگاههای حضور و غیاب به صورت آنلاین یا زمانبندی شده در نرم افزار میباشد . حال این نرم افزار میتواند از محصولات شرکت علم و صنعت باشد یا اینکه ازدستگاههای حضوروغیاب سایر شرکتها تهیه شده باشد. ( لیست دستگاههای حضوروغیاب سایر شرکتها قابل استعلام از شرکت علم و صنعت میباشد )

یکی دیگر از وظایف این نرم افزار مدیریت دستگاههای حضور و غیاب میباشد که میتواند وضعیت قطع یا وصل بودن دستگاهها را کنترل نماید و یا تنظیم تاریخ و ساعت دستگاه های حضوروغیاب را به صورت خودکار انجام دهد . از امکانات دیگر این نرم افزار قسمت نظاره گر میباشد که برای بخش حراست بسیار مناسب میباشد و میتوانند عکس پرسنل را در هنگام ثبت تردد بر روی دستگاه حضوروغیاب به صورت آنلاین داشته باشند .

نرم افزار تحت موبایل Mobkart

این ابزارک همانطور که از نام آن مشخص است جهت ثبت درخواستهای پرسنل که شامل درخواست مرخصی – ماموریت –اضافه کار و ورود و خروج میباشد طراحی شده است تا پرسنل بتوانند از طریق موبایل خود این درخواستها را ثبت نموده و برای مدیران ارسال نمایند.

مدیران نیز میتوانند بدون توجه به موقعیت زمانی و مکانی از طریق موبکارت درخواستهای حضور و غیاب پرسنل را بررسی نموده و نسبت به تایید یا عدم تایید درخواستها اقدام نمایند و همچنین وضعیت ورود و خروج پرسنل را به صورت لحظه ای و آنلاین رصد نمایند.

درا ین مقاله سعی ما براین بود تا شما بتوانید با نرم افزارهای حضوروغیاب شرکت علم و صنعت  بیشتر آشنا شوید  و در ادامه نیز محصولات دیگر را خدمتتان معرفی مینماییم .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.